O mnie

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Monika. Jestem mamą 2 chłopców oraz żoną. Wszyscy mamy skłonność do alergii. O czym blog?

 

Można tu dowiedzieć się tego co z własnego doświadczenia zaobserwowaliśmy jako rodzice.Pamiętajcie, że sami musicie spróbować czy na was też to tak będzie działać. To są nasze doświadczenia.Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to przez przypadek spróbowaliśmy krótkiego oczyszczania. 36 h głodówki- dało jakiś efekt. Znikomy- ale zawsze:). Później były jakieś epizody zmiany stylu żywienia.

Po latach nieco się zaokrągliliśmy. To nie była żadna otyłość. Wyglądaliśmy jak statystyczni ludzie.Jednak gdzieś w głowie pojawiała się myśl ,że trzeba się wziąć za siebie. Spodziewaliśmy się dziecka. Miesiąc przed narodzinami zaczęliśmy jakieś zmiany. Odstawiliśmy na jakiś czas białą mąkę i mięso -na początek.Chcieliśmy dać dziecku to co najlepsze, czyli między innymi zdrowie. Ale trzeba, przecież zacząć od siebie. Szkoda,że nie zrobiliśmy tego zanim zaszłam w ciążę. Nadal się uczymy i zmieniamy sposób odżywiania i nie tylko .

Dlatego zapraszamy do śledzenia zmian jakie zaszły nie tylko w sposobie odżywiania. Bo to nie jedyny aspekt, który nam pomógł. To był nasz początek.Okazał się trudnym etapem, ale to jedyny minus. A jakie są plusy?Sprawdzajcie sami na bieżąco:).

Zapraszam tez na kanał na you tube.

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze i pytania. Pozdrawiam!!!